Ünlü isimler soluğu tatilde aldı! Bodrum ve Çeşme’den renkli kareler

Havaların iyice ısınmasıyla, birbirinden ünlü isimler soluğu tatil beldelerinde aldı. Gösteri dünyasının popüler isimlerinden kimi Çeşme’yi kimi Bodrum’u tercih etti. Hepsinin ortak noktasıysa sezonun yorgunluğunu masmavi deniz ve güneşle atmaları oldu.

İşte birbirinden ünlü isimlerin renkli tatilleri…

TOLGAHAN SAYIŞMAN İLE OĞLUNUN JET SKİ KEYFİ

Almeda Abazi ile Şubat 2017’de nikâh masasına oturan ve iki çocuk sahibi olan Tolgahan Sayışman, önceki gün Bodrum Cennet Koyu’nda objektiflere takıldı.

Oğlu Efehan’ın jet ski isteğini geri çevirmeyen ünlü isim Efehan’ı önüne alarak jet ski yaptı. Kısa bir turun ardından tatil yaptıkları teknelerine geçen Sayışman, bir süre dinlendikten sonra denize girdi. Ünlü isim, ilginç atlayış şekliyle tebessüm ettirdi.

Almeda Abazi tekneye gelmeyi tercih etmeyerek otelde konakladı. Abazi’nin tekneye yeni misafirler geldiği için böyle bir karar aldığı öğrenildi.

HAZAL KAYA ÇOCUKLARIYLA ÇEŞME’DE

2019’da meslektaşı Ali Atay ile dünyaevine giren oyuncu Hazal Kaya, Fikret Ali ve Leyla Süreyya isimlerini verdikleri iki çocuk sahibi olmuştu.

33 yaşındaki Kaya, bayram tatilini çocuklarıyla birlikte Çeşme’de geçirdi.

Eşi Ali Atay’ın dizi çekimleri nedeniyle gelemediği tatile oğlu ve kızı ile beraber çıkan oyuncu, gün boyu onlarla ilgilenmekten yüzmeye fırsat bulamadı.

GÖZDE KOCAOĞLU KIZINA OYUN ARKADAŞLIĞI YAPTI

Rıza Kocaoğlu’nun kendisi gibi oyuncu kardeşi Gözde Kocaoğlu, uzun süredir aşk yaşadığı Demir Yağmur ile 2015 yılında evlenmiş, 2018 yılında ise çiftin bir kızı olmuştu.

2021’de tek celsede boşanan çiftten Kocaoğlu, bu sezon da kızı Mercan ile beraber Çeşme’deydi.

Ağabeyinden birkaç gün sonra aynı mekana gelen Kocaoğlu, denizde yüzmek yerine kızına bol bol oyun arkadaşlığı yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir